Menu
Sepet

İndirim Fırsatı % Devam ediyor şimdi Alış Verişe Başla

Tablet Çikolata

Marka: Nin Chocolate
Bitter çikolata; yüksek kakao oranı ve gerçek kakao yağı ile yalnızca seratonin salgılamakla kalmıyor içinde barındırdığı antioksidanlarla sağlıklı yaşamın sırrını sizlerle paylaşıyor. Bitter Tablet Çikolata; Cesur tatları ve yoğun yaşamayı sevenlerin, SENİNVAZGEÇİLMEZİN!Ürün İçeriği : Saf Bitter Ta..
31,90₺
Vergiler Hariç:29,54₺
Efsane 5`li Tablet Çikolata Efsane 5`li Tablet Çikolata
En Sevilen -50 %
Marka: Nin Chocolate
Bitter Çikolata: yüksek kakao oranı ve gerçek kakao yağı ile yalnızca seratonin salgılamakla kalmıyor içinde barındırdığı antioksidanlarla sağlıklı yaşamın sırrını sizlerle paylaşıyor. Bitter Tablet Çikolata; Cesur tatları ve yoğun yaşamayı sevenlerin.Kuruyemişli Çikolata : Badem, Fındık, Fıstık ve ..
59,90₺ 119,80₺
Vergiler Hariç:55,46₺
Marka: Nin Chocolate
Çarpıcı lezzetleri sevenlerin vazgeçilmez mutluluk kaynağı olan fildişi çikolata değil bir günü koca bir haftayı mutlulukla dolduracak güce sahiptir. Mutlu olmaya bu günden başlamak istersen Fildişi Tablet Çikolata; SENİN LEZZETİN!Ürün İçeriği : Saf Fildişi Tablet ÇikolataKutu İçeriği : Fildişi Tabl..
31,90₺
Vergiler Hariç:29,54₺
Marka: Nin Chocolate
Sınırlarda yaşamayı sevenler, keşfetmeye tutkuyla bağlı olanlar yalnızca çikolata ile yetinmeyip taptaze kuru yemişlerin çikolata ile uyumuna tanık olmak isteyenlerin seçimi. Kuru yemişli fildişi Tablet Çikolata SENİNTARZIN!Ürün İçeriği : Badem, Fındık, Fıstık ve Yaban Mersinli Fildişi Tablet Çikola..
39,90₺
Vergiler Hariç:36,94₺
Marka: Nin Chocolate
Gerçek kakaonun sütle birbirine karıştığı bu vazgeçilmez çikolata keşfine taze kuru yemişler eşlik ediyor. Yumuşacık çikolata, etkisini kuru yemişlerin tazeliği ile arttırıyor.Kuru yemişli sütlü tablet çikolata SENİNTARZIN!Ürün İçeriği : Badem, Fındık, Fıstık ve Yaban Mersinli Sütlü Tablet ÇikolataK..
39,90₺
Vergiler Hariç:36,94₺
Marka: Nin Chocolate
En doğal malzemelerin kendine özgü yöntemlerle bir araya geldiği bu özel çikolata dünyaca ünlü Belçika çikolatasının usta ellerde nasıl bir şahesere dönüştüğünün de kanıtı. Portakallı Bitter Tablet Çikolata; Bu şaheser de bir iz bırakmak isteyenlerin, SENİNSANATIN!Ürün İçeriği : Portakallı Bitter Ta..
37,90₺
Vergiler Hariç:35,09₺
Portakallı-Muzlu Bitter Tablet Çikolata (Adet) Portakallı-Muzlu Bitter Tablet Çikolata (Adet)
En Sevilen
Marka: Nin Chocolate
Sıradan tatlardan sıkılanlara yepyeni bir lezzet kapısı açan portakal ve muz, bitterin damakta bıraktığı eşsiz çikolata lezzetine eşlik ediyor. Bu cesur adımı atacağını biliyoruz çünkü Portakallı Muzlu Bitter Tablet Çikolata SENİNSEÇİMİNÜrün İçeriği : Portakallı-Muzlu Bitter Tablet ÇikolataKutu İçer..
37,90₺
Vergiler Hariç:35,09₺
Sütlü Tablet Çikolata (Adet) Sütlü Tablet Çikolata (Adet)
En Sevilen
Marka: Nin Chocolate
Bir nevi mutluluk tableti… Kokusu ruhunu saracak tadı damağından gitmeyecek bir klasik haline gelmiş Sütlü Tablet Çikolata; SENİN TUTKUN!Ürün İçeriği : Saf Sütlü Tablet ÇikolataKutu İçeriği : Sütlü Tablet ÇikolataKutu : Net Ağırlık : 90 gr.Kutu Boyutları : ..
31,90₺
Vergiler Hariç:29,54₺
Gösterilen: 1 ile 9 arası, toplam: 9 (1 Sayfa)